Çekiliş Katılım Koşulları

Çekilişe Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası

Almanca okuma kitabı hediyeli çekiliş ile ilgili katılım koşulları aşağıdaki gibidir.

Katılım Koşulları

Çekilişin duyurulduğu postu beğenmek, @almanca.ogreniyorum Instagram hesabını takip etmek, neden Almanca öğrendiğini belirtmek ve aynı yorum içerisinde bir arkadaşını etiketlemek. Çekilişe sadece Almanya veya Türkiye’de ikamet eden kişiler katılabilir. 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz.

Kazanan 1 kişiye “Ein Kapitän von fünfzehn Jahren” isimli okuma kitabı  hediye edilecektir.

Çekiliş Bitim Tarihi

Çekiliş 10.04.2022 tarihinde Türkiye saati ile 23:59’da, Almanya saati ile 22:59’da sona erecektir. 

Çekiliş Sonucu Açıklanması

Çekilişi kazanan kişi 11.04.2022 tarihinde çekiliş programı ile rastgele belirlenecek ve açıklanacaktır. Çekilişi kazanan kişi ile Instagram DM üzerinden iletişime geçilecek ve kazanan kişinin izni ile @almanca.ogreniyorum Instagram hesabından hikaye üzerinden duyurulacaktır.

Gizlilik Politikası

Bu çekilişe girerek, kazanma durumunda iletişim bilgilerinizi, kazanılan ürünü size gönderebilmemiz için DSGVO standartlarına göre bizimle paylaşmayı kabul etmiş olursunuz. Kazananın Türkiye’de ikamet eden biri olması durumunda iletişim bilgileri Türkiye’deki kargo firması ile, kazanan kişinin Almanya’da ikamet eden biri olması durumunda iletişim bilgileri Almanya’daki kargo firması ile paylaşılacaktır. Kargo firmaları dışında iletişim bilgileriniz Genel Veri Koruma Yönetmeliği (DSGVO) dahilinde 3. kişiler ve web siteleri ile paylaşılmayacaktır.

Hediye tarafınıza ulaştığında iletişim bilgileriniz silinecektir.

Önemli Not

18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Hediye nakde çevrilemez. Bu çekilişin Instagram ile bir ilgisi yoktur ve Instagram tarafından organize edilmemiştir. Bu çekilişin sponsoru Almanca Öğreniyorum sayfasıdır. Arena yayınevinin bu çekiliş ile bir ilgisi yoktur.

Çekiliş Katılım Koşulları
Başa dön