Kurslar ile İlgili Sorulan Sorular

Merhaba, kurslarımız ile ilgili sık sorulan sorulara ve bu soruların cevaplarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Kursunuz nerede?

Kurslarımız Udemy isimli online kurs platformunda yer almaktadır.

Dersler ne zaman?

Kurslarda bulunan dersler önceden kaydedilmiş videolardan oluşmaktadır. Dilediğiniz zaman dersleri izleyebilir, konu tekrarlarını çözebilirsiniz.

Derslere nasıl ulaşabilirim?

Kursa kayıt olduktan sonra Udemy’nin websitesinden ya da uygulamasından kurslarımıza erişim sağlayabilirsiniz. Dersleri dinlemek ve konu tekrarlarını çözmek için internete ihtiyaç vardır.

Kurslara üyelik aylık mı?

Kurslarımıza kayıt aylık değildir, tek seferliktir. Bir kere kayıt olduktan sonra içeriklere ömür boyu erişim hakkınız olur. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kurs ücretleri ne kadar?

Kurslarımızın %50 indirimli ücretlerini öğrenmek için ilgilendiğiniz

kurs resminin üstüne tıklayabilirsiniz.

Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kurslara kayıt olabilmek için Udemy hesabınızın olması gerekir. Hesap oluşturduktan sonra kurslara kayıt olabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Kurslara kayıt ve ödeme işlemleri Udemy tarafından onaylanmaktadır. Ödeme yöntemleri ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz kursları Almanca öğrenmek isteyen sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Konu ile ilgili makaleyi buradan okuyabilirsiniz.

Kurs sonunda sertifika var mı?

Kurslarımızın sonunda Udemy tarafından hazırlanan bir bitirme sertifikası verilir. Bu sertifika kurstaki derslerin ve tekrar testlerinin başarı ile tamamlandığını gösterir. Sertifikanın geçerliliği ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Almanca Öğreniyorum Sosyal Medya Hesapları

Robotikçi Sosyal Medya Hesapları

Başa dön