Çekilişe Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası

TransferGo Türkiye sponsorluğunda gerçekleştirilen ve Grammatik Aktiv (A1-B1) kitap hediyeli bu çekilişe katılım koşulları aşağıdaki gibidir.

Katılım Koşulları

Çekilişin duyurulduğu Reelsi beğenmek, @transfergo.turkiye ve @almanca.ogreniyorum Instagram hesaplarını takip etmek, iki arkadaşını aynı yorum içinde etiketlemek. Çekilişe sadece Almanya veya Türkiye’de ikamet eden kişiler katılabilir. 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz.

Kazanan 1 kişiye A1-B1 seviyeleri arasındaki dil bilgisi konularına ve alıştırmalarına Almanca yer veren bir adet Almanca dil bilgisi alıştırma kitabı (kitap adı: Grammatik aktiv: Deutsch als Fremdsprache A1-B1) hediye edilecektir. 

Çekiliş Bitim Tarihi

Çekiliş 19.01.2022  tarihinde Türkiye saati ile 23:59’da, Almanya saati ile 21:59’da sona erecektir.

Çekiliş Sonucu Açıklanması

Çekilişi kazanan kişi 20.01.2022 tarihinde çekiliş programı ile rastgele belirlenecek ve açıklanacaktır. Çekilişi kazanan kişi ile Instagram DM üzerinden iletişime geçilecek ve kazanan kişinin izni ile @almanca.ogreniyorum Instagram hesabından hikaye üzerinden duyurulacaktır.

Hediye Hakkında Detaylı Bilgi

Grammatik aktiv: Deutsch als Fremdsprache A1-B1 kitabı Almanca A1-B1 seviyeleri arasındaki dil bilgisi konularına yaklaşık birer sayfa Almanca yer veren ve her konu için yine yaklaşık birer sayfa Almanca alıştırma bulunduran bir Almanca dil bilgisi-alıştırma kitabıdır. 

Gizlilik Politikası

Bu çekilişe girerek, kazanma durumunda iletişim bilgilerinizi, kazanılan ürünü size gönderebilmemiz için DSGVO standartlarına göre bizimle paylaşmayı kabul etmiş olursunuz. Kazananın Türkiye’de ikamet eden biri olması durumunda iletişim bilgileri Trendyol ya da Hepsiburada ile paylaşılabilir. Kazanan kişinin Almanya’da ikamet eden biri olması durumunda iletişim bilgileri amazon.de ile paylaşılabilir. Yukarıda belirtilen web siteleri dışında iletişim bilgileriniz Genel Veri Koruma Yönetmeliği (DSGVO) dahilinde 3. kişiler ve web siteleri ile paylaşılmayacaktır.

Hediye tarafınıza ulaştığında iletişim bilgileriniz silinecektir.

Önemli Not

18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Hediye nakde çevrilemez. Bu çekilişin Instagram ile bir ilgisi yoktur ve Instagram tarafından organize edilmemiştir. Bu çekilişin sponsoru TransferGo Türkiye’dir. Cornelsen yayınevinin bu çekiliş ile bir ilgisi yoktur.

Çekilişe Katılım Koşulları ve Gizlilik
Başa dön